O firmě - Liftgroup

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O firmě

Společnost Lift Group, s.r.o. poskytuje poradenství v oblasti dotací
Představujeme vám naši společnost Lift Group, s.r.o. Koncepčně navazujeme na činnost společnosti Lift Install s.r.o., která svou činnost provádí od roku 2007. Rozvoj a rozšíření činností společnosti Lift Install, s.r.o. vyžádalo sjednocení projektů a z tohoto důvodu vznikla nová společnost Lift Group, s.r.o. Podrobný popis projektů najdete na našich webových stránkách. Dovolte, abychom zdůraznili, že poskytujeme služby pro naše zákazníky tak, aby se k nám vraceli, abychom vybudovali pevné a spolehlivé vazby a pomohli našim zákazníkům v jejich rozvoji. Základním posláním společnosti je zajišťování kvalitních a komplexních služeb v oblasti dotačního poradenství, v oblasti matematického modelování složitých termodynamických a chemických procesů, v oblasti obchodování s rusky hovořícími zeměmi a v dalších projektech pro maximální spokojenost našich klientů.
Společnost Lift Group, s.r.o. poskytuje poradenství v oblasti dotací a dotační management, který zahrnuje komplexní péči o klienta od přípravy projektu, zpracování žádosti o finanční podporu včetně analytických studií, administrativní řízení projektu, monitoring a vypracování závěrečné hodnotící zprávy. Rádi Vám vyhledáme vhodné dotační možností k realizaci Vašich cílů a záměrů, seznámíme Vás s postupem pro získání konkrétní dotace a ten následně realizujeme. Neztrácejte čas tvorbou komplikovaných žádostí, studiem dokumentace a zákonů - delegujte tyto starosti na profesionály.
Naše služby zahrnují také aktivity z oblasti administrace výběrových řízení, tvorby podnikatelských záměrů a obdobných odborných studií, díky kterým můžeme poskytnout všem našim klientům skutečně ucelené poradenské služby při jejich rozvoji. Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti v oblasti strojírenství, stavebnictví a zpracovatelského průmyslu apod. Úspěšnost našich projektů se pohybuje na 95%. Na vyžádání Vám zašleme reference našich zákazníků.
Našim společným cílem je především spokojenost klientů, kteří nám důvěřují a delegují na nás aktivity, v jejichž řešení se vyznáme. Zavolejte nebo napište. Můžete pouze získat. Zajistíme Vám komplexní administrativu v oblasti dotací a tím ušetříme Váš čas a peníze.

Proč nevyužít dotačních zdrojů, které dokážou urychlit realizaci vašich záměrů či rozvojových plánů?
Proč si vybrat k řešení dotací naši společnost ? Naše služby obsahují vše, co je pro dotaci potřeba.
Odkaz na partnerské WWW stránky
 
Copyright © 2016 • LIFTGROUP s. r. o., WEBMaster © Bajtcomp
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky