Úvod k dotacím - Liftgroup

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Úvod k dotacím

Dotace
Rádi bychom vám představili naši firmu Lift Group  s.r.o., která poskytuje poradenství v oblasti dotací a dotační  management, který zahrnuje komplexní péči o klienta od přípravy  projektu, zpracování žádosti o finanční podporu včetně analytických  studií, administrativní řízení projektu, monitoring a vypracování závěrečné hodnotící zprávy. Rádi Vám vyhledáme vhodné dotační možností k realizaci Vašich cílů a záměrů, seznámíme Vás s postupem pro  získání konkrétní dotace a ten následně realizujeme. Neztrácejte čas  tvorbou komplikovaných žádostí, studiem dokumentace
a zákonů.
Delegujte tyto starosti na profesionály.
Naše služby zahrnují také aktivity z oblasti  administrace výběrových řízení, tvorby podnikatelských záměrů a  obdobných odborných studií, díky kterým můžeme poskytnout všem našim  klientům skutečně ucelené poradenské služby při jejich rozvoji.  Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti v oblasti strojírenství,  stavebnictví a zpracovatelského průmyslu apod.

Úspěšnost našich projektů se pohybuje na 95%.
Na vyžádaní Vám zašleme reference našich zákazníků.

Našim společným cílem je především  spokojenost klientů, kteří nám důvěřují a delegují na nás aktivity, v  jejichž řešení se vyznáme.
Zavolejte nebo napište. Můžete pouze získat.
prosím, napište nám

!!!  Nově nabízíme
asistenci při získávání "Kotlíkové dotace"
a podpory v rámci programu "Nová zelená úsporám"
- další informace na webu  http://dotacenakotel.com

Odkaz na WWW stránky

V novém dotačním období 2014-2020 je pro společnosti připravena široká škála možností získání grantu. Dotace pro podniky se snaží podpořit zejména rozvoj podnikání, konkurenceschopnost českých firem a také jejich spolupráci i se zahraničními společnostmi. Abychom klienty mohli promptně a včas informovat o vyhlášení  dotačního programu, sledujeme výzvy na jednotlivé programy.

KONTAKT:
Lift Group s.r.o., Teslova 1125, Přívoz, 702 00 Ostrava
tel.: +420 777 758 993; e-mail: obchod@liftgroup.cz
 
Copyright © 2016 • LIFTGROUP s. r. o., WEBMaster © Bajtcomp
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky